geri
TEB, TÜRKTRUST ile e-imza uygulamalarını yaygınlaştırıyor
TÜRKTRUST ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğiyle, TEB müşterilerinin bankacılık işlemlerinde e-imza kullanımı yaygınlaşıyor.

Yeni uygulamayla, müşteriler tarafından hazırlanacak havale, EFT ve yatırım işlemleriyle ilgili tüm talimatlar, elektronik ortamda elektronik imza ile oluşturulabilecek. Böylece, yer ve zamandan bağımsız olarak, güvenli, hızlı ve güvenilir biçimde elektronik bankacılık işlemlerinin yürütülmesine imkan sağlanacak.

E-imza oluşturmak için kullanılacak olan Nitelikli Elektronik Sertifikalar (NES), TÜRKTRUST tarafından TEB müşterilerine özel fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca, e-imza paketinin içinde, TÜRKTRUST tarafından geliştirilen ve 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ile tam uyumlu olan, kullanıcı dostu “TILIA Güvenli Elektronik İmza Oluşturma ve Doğrulama Yazılımı” da, TEB müşterilerine ücretsiz olarak sağlanıyor.

TÜRKTRUST’ın Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin ve Kocaeli İzmit’teki bölge ofisleri aracılığıyla bu fırsattan faydalanmak isteyen tüm TEB müşterileri, bu illerde yerinde başvuru alım ve kurulum desteğinden de yararlanabilecek.

Customer Services 0850 222 444 6