geri
TÜRKTRUST "eksprEs-İmza" hizmeti yaygınlaşıyor
TÜRKTRUST "eksprEs-İmza" hizmeti, TÜRKTRUST ofislerinin bulunduğu Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin ve Kocaeli İzmit' ten sonra, bu illere komşu olan illere yönelik olarak da yaygınlaşıyor.

Eğer Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin ve Kocaeli İzmit' e komşu illerden eksprEs-İmza başvurusu yapacaksanız, bu illerde yer alan ofislerimize şahsen gelebileceğiniz gibi, ilgili ofis yetkililerimizin sizi ziyaret etmesini de tercih edebilirsiniz. Ofis yetkililerimiz günlük iş planları dahilinde sizlerin yerinde ziyaret başvurularınızı da değerlendirecek ve en kısa sürede iş planlarına alarak gerekli desteği sağlayacaktır.

Ofislerimizin bulunduğu illere komşu olan illerden gelen yerinde eskprEs-İmza teslimi taleplerinin ardından ilgili ofis yetkililerimiz sizi yerinizde ziyaret edecek, eksprEs-İmza teslimatınızı yapacak, elektronik imza için gerekli bilgisayar kurulumlarını yerinde gerçekleştirecek, temel kurulum ve kullanım eğitimi verecektir.

Bu hizmet için, standart eksprEs-İmza ürün bedeli dışında, yalnızca 175 TL+KDV hizmet bedeli ve yetkililerimizin ulaşım masraflarını ödemeniz yeterli olacaktır.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin ve Kocael İzmit ofislerimizin iletişim bilgilerini web sitemizin "İletişim" sayfasından edinebilirsiniz.

Customer Services 0850 222 444 6