Yardım - Kurulum İşlemleri

Yeni Palma Kurulumu

 1. TÜRKTRUST tarafından CD üzerinde veya internet üzerinden ulaştırılan Palma kurulumunu çalıştırınız.
 1. "Palma Kurulum Sihirbazı"nı çalıştırılmasının ardından ilk açılış ekranı gelir. Bu ekranda "İleri" butonuna basarak kuruluma başlayınız.
  Palma Kurulumu 1
 1. Palma - Akıllı Kart Yönetim Yazılımı'nı kullanabilmeniz için SKLA (Son Kullanıcı Lisans Anlaşması)'nı okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Eğer anlaşmayı onaylıyorsanız "Anlaşmayı kabul ediyorum" seçeneğine tıklayarak "İleri" butonuna basınız.
  Palma Kurulumu 2
 1. Bu ekranda uygulamanın sabit diskiniz üzerinde kurulacağı dizin sorulmaktadır. Eğer uygulamayı standart dizin dışında başka bir yere kurmak istiyorsanız gerekli değişikliği bu ekranda yapabilirsiniz. Standart kuruluma devam etmek için "İleri" butonuna basınız.
  Palma Kurulumu 3
 1. Bu ekranda uygulamanın bilgisayarınızın "Başlat" menüsünde hangi isimle bulunacağı sorulmaktadır. Eğer uygulamayı standart dizin dışında başka bir yere kurmak istiyorsanız gerekli değişikliği bu ekranda yapabilirsiniz. Standart kuruluma devam etmek için "İleri" butonuna basınız.
  Palma Kurulumu 4
 1. Eğer Palma'nın masaüstünüzde bir kısayola sahip olmasını istiyorsanız, gerekli seçimi bu adımda yapabilirsiniz.
  Palma Kurulumu 5
 1. Bu ekranda kurulum adımlarına vermiş olduğunuz cevaplar doğrultusunda Palma nasıl bir yapılandırma ile kurulacağını size sunmaktadır. Kurulum işlemini yapmak için "Kur" butonuna basınız.
  Palma Kurulumu 6
 1. Kurulum birkaç saniye ile birkaç dakika arasında sürmekte ve kullanıcı müdahalesi gerektirmemektedir.
  Palma Kurulumu 7
 1. Kurulum işleminin tamamlanması için bilgisayarınızın yeniden başlatılması gerekmektedir. Açık olan tüm uygulamalarınızı kapatarak bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
  Palma Kurulumu 8